-
Vendor:VERMOPVERMOP VermoAlc 1000 ml
Regular price $10.83 USDSale price $10.83 USD Regular priceUnit price $10.83 per l$10.83 USD -
Up to 3% offVendor:ViledaVileda Professional LiteTuff - The unique one
Regular price From $18.46 USDSale price From $18.46 USD Regular priceUnit price per$18.46 USD -
Sold outVendor:MaiMedMaiMed- RöMeR X-ray measuring roll 20 pieces/box - Unique series | Box (20 pieces)
Regular price $75.85 USDSale price $75.85 USD Regular priceUnit price per$75.85 USD -
Sold outVendor:MaiMedMaiMed-ChemGuard, non-sterile, powder-free nitrile full protection glove, 50 pieces/box
Regular price From $12.11 USDSale price From $12.11 USD Regular priceUnit price per$12.11 USD -
Vendor:MaiMedMaiMed-veterin PE veterinary gloves 90cm, orange, 100 pieces/box | Box (100 pieces)
Regular price $10.04 USDSale price $10.04 USD Regular priceUnit price per$10.04 USD -
Vendor:Numatic International GmbHNumatic NuSpeed EASY special cleaner for sensitive floor coverings
Regular price From $9.96 USDSale price From $9.96 USD Regular priceUnit price $9.96 per l$9.96 USD -
Vendor:KiehlKiehl Clarida Uni Maintenance Cleaner Deposit Barrel | Barrel (200 l)
Regular price $1,019.94 USDSale price $1,019.94 USD Regular priceUnit price $5.10 per l$1,019.94 USD -
Vendor:KiehlKiehl Clarida Uni Maintenance Cleaner | Bottle (1 l)
Regular price $6.65 USDSale price $6.65 USD Regular priceUnit price $6.65 per l$6.65 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Laundry hygiene powder for textiles, manual dosage | Pack (3L)
Regular price $57.75 USDSale price $57.75 USD Regular priceUnit price $19.25 per l$57.75 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TOPCARE MATT silk matt universal dispersion for building cleaning floors | Canister (10 l)
Regular price $153.91 USDSale price $153.91 USD Regular priceUnit price $15.39 per l$153.91 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TOPCARE Komet building cleaner for floors, powerful cleaning | Pack (10L)
Regular price $120.24 USDSale price $120.24 USD Regular priceUnit price $12.02 per l$120.24 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TOPCARE HOSPITAL building cleaning, silky shiny special dispersion | Canister (10 l)
Regular price $148.98 USDSale price $148.98 USD Regular priceUnit price $14.90 per l$148.98 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TOPCARE ECO universal dispersion for ecological building cleaning | Canister (10 l)
Regular price $169.66 USDSale price $169.66 USD Regular priceUnit price $16.97 per l$169.66 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TEMPOFORTE interior cleaner for vehicles
Regular price From $116.76 USDSale price From $116.76 USD Regular priceUnit price $10.86 per kg$116.76 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TEMPEX XTREME building cleaning for floors, powerful and effective | Pack (10L)
Regular price $127.76 USDSale price $127.76 USD Regular priceUnit price $12.78 per l$127.76 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.