-
Vendor:MCD MEDICAL CARE DENTAL GmbHNitras PE an in-time gloves polyethylene transparent unsteril hammered | Pack (1 piece)
Regular price $1.44 USDSale price $1.44 USD Regular priceUnit price per$1.44 USD -
Vendor:AmpriAmpri PP Dental dinner for adults 65 x 58 x 20 cm, different colors | Bag (10 pieces)
Regular price From $9.56 USDSale price From $9.56 USD Regular priceUnit price per$9.56 USD -
Up to 26% offVendor:B. BraunB. brown mini-spike® filter with microspitze | 1 piece
Regular price $2.81 USDSale price $2.81 USD Regular priceUnit price per$3.82 USD -
Vendor:B. BraunB. brown proset infusion set tiva | Pack (1 piece)
Regular price $9.98 USDSale price $9.98 USD Regular priceUnit price per$9.98 USD -
Vendor:HartmannHartmann Dismozon® plus disinfection cleaner - 100 x 16 g bag | Cardboard (1 pack)
Low stockRegular price $191.43 USDSale price $191.43 USD Regular priceUnit price per$191.43 USD -
Up to 18% offVendor:RöschRösch Sentimat Oxi Power full detergent - 1.8 kg | Pack (1800 g)
Regular price $5.81 USDSale price $5.81 USD Regular priceUnit price $3.23 per kg$7.07 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Chlorilong Summer Block 0.5 kg 6in1 Pool care for crystal clear water | Package (500 g)
Regular price $14.44 USDSale price $14.44 USD Regular priceUnit price $28.88 per kg$14.44 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell DR.SCHNELL'S LEMON
Regular price From $7.27 USDSale price From $7.27 USD Regular priceUnit price $5.96 per kg$7.27 USD -
Vendor:B. BraunB.BRAUN OMNIFIX® 100 solo single insulin syringe for U-100 insulin for subcutaneous insulin injection | Pack (100 pieces)
Low stockRegular price $22.78 USDSale price $22.78 USD Regular priceUnit price per$22.78 USD -
Vendor:HartmannBode measuring cup 250 ml | Cardboard (1 piece)
Regular price $7.95 USDSale price $7.95 USD Regular priceUnit price per$7.95 USD -
Vendor:BuzilBuzil Unibuz G 235 wiping maintenance based on water -soluble polymers
Regular price From $6.00 USDSale price From $6.00 USD Regular priceUnit price $6.00 per l$6.00 USD -
Sold outVendor:AmpriAmpri SolidSafety Chemn Special Nitril Chemical Protection gloves S - XXL
Regular price From $19.54 USDSale price From $19.54 USD Regular priceUnit price per$19.54 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Desifor-Forte AF NEW Laundeinfection
Regular price From $35.97 USDSale price From $35.97 USD Regular priceUnit price $35.87 per l$35.97 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Omnican® 50 single insulin syringe
Low stockRegular price From $46.33 USDSale price From $46.33 USD Regular priceUnit price per$46.33 USD -
Vendor:HartmannBode Dismofix® G High-Gloss Cleaner - 5 Liters | Canister (5 l)
Low stockRegular price $44.16 USDSale price $44.16 USD Regular priceUnit price $8.83 per l$44.16 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.