-
Vendor:ServopraxMicro-Fine Plus insulin syringe | Pack (100 pieces)
Regular price $24.43 USDSale price $24.43 USD Regular priceUnit price per$24.43 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Mini Pool & Spa pH-Increaser 1 kg Concentrated Alkaline Powder | Can (1 kg)
Regular price $13.40 USDSale price $13.40 USD Regular priceUnit price $13.40 per kg$13.40 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Decalcit Filter 1 kg Highly effective granulate for quick descaling | Can (1 kg)
Regular price $18.94 USDSale price $18.94 USD Regular priceUnit price $18.94 per kg$18.94 USD -
Vendor:K&SRegesoft dishwasher special salt coarse grain | Box (2kg)
Regular price $3.98 USDSale price $3.98 USD Regular priceUnit price $1.99 per kg$3.98 USD -
Vendor:ARNOWAARNOMED VINYL PF Tactile disposable gloves made of vinyl
Regular price From $4.93 USDSale price From $4.93 USD Regular priceUnit price per$4.93 USD -
Vendor:AbenaNitrile gloves Classic, powder-free, blue
Regular price From $11.63 USDSale price From $11.63 USD Regular priceUnit price per$11.63 USD -
Vendor:BuzilBuzil Indumaster® Step IR 16 Neutral and material -friendly industrial cleaners
Regular price From $10.42 USDSale price From $10.42 USD Regular priceUnit price $10.42 per l$10.42 USD -
Vendor:BuzilBuzil Clean Up G 555 ready-to-use special stain remover | Bottle (600 ml)
Low stockRegular price $19.80 USDSale price $19.80 USD Regular priceUnit price $33.00 per l$19.80 USD -
Up to 24% offVendor:AmpriAmpri PP Dental Branch Box for adults 80x80x45 cm, different colors | Bag (10 pieces)
Regular price From $11.86 USDSale price From $11.86 USD Regular priceUnit price per$15.52 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Mini Pool & Spa Cleaning Brush 12.5 cm | Pack (1 piece)
Regular price $14.24 USDSale price $14.24 USD Regular priceUnit price per$14.24 USD -
Sold outVendor:MeditradeNitrile StellarGrip black (50 pcs.)
Regular price From $5.36 USDSale price From $5.36 USD Regular priceUnit price per$5.36 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Soft & Easy chlorine-free alternative for water care
Regular price From $69.75 USDSale price From $69.75 USD Regular priceUnit price $31.14 per kg$69.75 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Puripool® Super for cleaning pools and descaling filters
Regular price From $28.20 USDSale price From $28.20 USD Regular priceUnit price $28.20 per l$28.20 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Desalgin® SHOCK 1.6 kg Anti-algae agent in the form of chlorine granules | Can (1600 g)
Regular price $42.19 USDSale price $42.19 USD Regular priceUnit price $26.37 per kg$42.19 USD -
Vendor:MaiMedMaiMed-vinyl examination gloves, non-sterile, powdered, 100 pieces/box
Regular price From $4.06 USDSale price From $4.06 USD Regular priceUnit price per$4.06 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.