-
Vendor:Melitta Europa GmbH & Co. KGSwirl Schaft-waste bag vanilla lavender 10 l tearproof & densely upright | Role (14 bags)
Regular price $3.77 USDSale price $3.77 USD Regular priceUnit price per$3.77 USD -
Vendor:SwirlSwirl Fixing tape waste bag 10 L tearproof & tight | Role (15 bags)
Regular price $5.36 USDSale price $5.36 USD Regular priceUnit price per$5.36 USD -
Vendor:PapstarStarpak garbage bag 60 l white H 72 x W 60 cm | Banderole (20 pieces)
Regular price $2.48 USDSale price $2.48 USD Regular priceUnit price per$2.48 USD -
Vendor:ServopraxSister watch with clip & chain | Piece (1 piece)
Regular price $9.79 USDSale price $9.79 USD Regular priceUnit price per$9.79 USD -
Up to 3% offVendor:MediwareMediware Catheterization Set Type 2 with Octenisept | Set (1 piece)
Low stockRegular price $13.36 USDSale price $13.36 USD Regular priceUnit price per$13.79 USD -
Vendor:PapstarStarpak garbage bag 35 l transparent H 69 x W 55 cm | Slide (200 pieces)
Regular price $14.76 USDSale price $14.76 USD Regular priceUnit price per$14.76 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell AMIDOL Stainless Steel Protector, ready-to-use for surfaces | Spray bottle (500 ml)
Low stockRegular price $34.24 USDSale price $34.24 USD Regular priceUnit price $68.48 per l$34.24 USD -
Vendor:AmpriAmpri Eco-Plus undercover gloves cotton-free, white | Pack (12 couples)
Regular price From $10.59 USDSale price From $10.59 USD Regular priceUnit price per$10.59 USD -
Up to 2% offVendor:ServopraxColored universal shells made of plastic, medium blue | Pack (1 piece)
Low stockRegular price $2.33 USDSale price $2.33 USD Regular priceUnit price per$2.37 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Ecospike® No. 1, incorporated overhead override Pack (1 piece)
Regular price $8.70 USDSale price $8.70 USD Regular priceUnit price per$8.70 USD -
Vendor:Rational AG Professional Kitchen EquipmentRATIONAL cleaner tab P-free | Buckets (130 pieces)
Regular price $200.85 USDSale price $200.85 USD Regular priceUnit price per$200.85 USD -
Vendor:DiverseyCif Professional Concentrated Bathroom Cleaner | Canister (2 l)
Low stockRegular price $38.49 USDSale price $38.49 USD Regular priceUnit price $19.25 per l$38.49 USD -
Vendor:MeditradeMeditrade examination gloves made of nitrile, sterile 50 pieces.
Regular price From $28.04 USDSale price From $28.04 USD Regular priceUnit price per$28.04 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL pH-Minus Bag 2 kg Acid Granulate of High Chemical Purity | Package (2 kg)
Regular price $17.65 USDSale price $17.65 USD Regular priceUnit price $8.83 per kg$17.65 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL No CHLOR Effective Neutralization of Disinfectants | Can (1 piece)
Regular price $16.70 USDSale price $16.70 USD Regular priceUnit price per$16.70 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.