-
Vendor:HartmannPeha profile latex
Regular price From $74.76 USDSale price From $74.76 USD Regular priceUnit price per$74.76 USD -
Vendor:HartmannDiscontinued Item: Hartmann Straight Splinter Tweezers, 9 cm, Surgical Instrument | Pack (25 pieces)
Low stockRegular price $91.93 USDSale price $91.93 USD Regular priceUnit price per$91.93 USD -
Vendor:Nitras SafetyNITRAS TOUGH GRIP LIGHT, nitrile disposable gloves, black
Low stockRegular price From $8.03 USDSale price From $8.03 USD Regular priceUnit price per$8.03 USD -
Vendor:Nitras SafetyNITRAS nitrile gloves, natural color / blue
Regular price From $16.61 USDSale price From $16.61 USD Regular priceUnit price per$16.61 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL thermometer floating | Pack (1 piece)
Low stockRegular price $24.16 USDSale price $24.16 USD Regular priceUnit price per$24.16 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL floor vacuum head part triangular | Pack (1 piece)
Low stockRegular price $61.35 USDSale price $61.35 USD Regular priceUnit price per$61.35 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Adilon S | Package (10 kg)
Regular price $69.92 USDSale price $69.92 USD Regular priceUnit price $6.99 per kg$69.92 USD -
Vendor:MeditradeRollicel® lounger cover, 2-ply, 55 cm x 50 m | Carton (9 packs)
Low stockRegular price $71.64 USDSale price $71.64 USD Regular priceUnit price per$71.64 USD -
Vendor:Helmut Schwarz GmbHmelinip sippy cup standard base 200 ml colorless-natural | Pack (10 pieces)
Low stockRegular price $13.40 USDSale price $13.40 USD Regular priceUnit price per$13.40 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL 25 kg ECO glass filter medium grade 1
Regular price From $61.37 USDSale price From $61.37 USD Regular priceUnit price $2.92 per kg$61.37 USD -
Vendor:Dr. SchnellRobolution 2-in-1 robot cleaner 3 liters | Bottle (3L)
Low stockRegular price $84.16 USDSale price $84.16 USD Regular priceUnit price $28.05 per l$84.16 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell RAPIDO KAUGUMMI-EX, solvent-free icing spray for textile floor coverings and upholstery cleaning | Bottle (500ml)
Regular price $18.33 USDSale price $18.33 USD Regular priceUnit price $36.66 per l$18.33 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell PERO CHLOR Kitchen and food hygiene chlorine cleaner for surfaces | Bottle (1L)
Low stockRegular price $20.27 USDSale price $20.27 USD Regular priceUnit price $20.27 per l$20.27 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell P&G PROFESSIONAL LENOR S2 Extra Soft, Highly Concentrated Fabric Softener | Canister (20 l)
Regular price $246.21 USDSale price $246.21 USD Regular priceUnit price $12.31 per l$246.21 USD -
Up to 2% offVendor:Dr. SchnellDr. Schnell FLOOR EXPERT
Regular price From $7.85 USDSale price From $7.85 USD Regular priceUnit price $8.46 per l$8.01 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.