-
Vendor:AltruanAltruan Nitril 350 Black, one -off gloves, black
Regular price From $5.47 USDSale price From $5.47 USD Regular priceUnit price per$5.47 USD -
Vendor:AltruanAltruan Nitril350 Nitrile gloves, disposable gloves, blue - 100 pieces
Regular price From $5.26 USDSale price From $5.26 USD Regular priceUnit price per$5.26 USD -
Vendor:AltruanALTRUFLOCK® bed user documents 60 x 90cm Supersoft extremely absorbent | Pack (25 pieces)
Regular price $9.67 USDSale price $9.67 USD Regular priceUnit price per$9.67 USD -
Vendor:AltruanAltrufect® Surface Disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price $3.03 USDSale price $3.03 USD Regular priceUnit price $6.06 per l$3.03 USD -
Vendor:AltruanAltruman® hand disinfectant - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price $3.03 USDSale price $3.03 USD Regular priceUnit price $6.06 per l$3.03 USD -
Vendor:AltruanAltrufol® area disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price $3.28 USDSale price $3.28 USD Regular priceUnit price $6.56 per l$3.28 USD -
Vendor:AltruanAltrupure® Hand Disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price $3.79 USDSale price $3.79 USD Regular priceUnit price $7.58 per l$3.79 USD -
Vendor:AltruanAlrufect® Wipes Land Display towels, different variants
Regular price From $5.21 USDSale price From $5.21 USD Regular priceUnit price per$5.21 USD -
Vendor:AltruanAltruman® Wipes Disinfection towels, refill package | Package (150 towels)
Regular price $6.22 USDSale price $6.22 USD Regular priceUnit price per$6.22 USD -
Vendor:AltruanAltruan toilet paper, 2-layer, white
Regular price $7.32 USDSale price $7.32 USD Regular priceUnit price per$7.32 USD -
Vendor:Meditrade GmbHAltruan toilet paper, 3-layer, white
Regular price From $9.02 USDSale price From $9.02 USD Regular priceUnit price per$9.02 USD -
Vendor:AltruanAltruan garbage bag 120 liters of type 70, 12070 premium, blue
Regular price From $4.69 USDSale price From $4.69 USD Regular priceUnit price per$4.69 USD -
Vendor:AltruanAltruan garbage bag 120 liters of type 60, 12060 basic, blue
Regular price From $3.73 USDSale price From $3.73 USD Regular priceUnit price per$3.73 USD -
Vendor:AltruanEmpty donor can without lid Altruman®/Altrufect® Wipes, white | 1 piece
Regular price $1.21 USDSale price $1.21 USD Regular priceUnit price per$1.21 USD -
Vendor:AltruanSprayer K3, white red, weight 25mm, with suction sieve, length riser pipe: 21.5 cm | 1 piece
Regular price $2.10 USDSale price $2.10 USD Regular priceUnit price per$2.10 USD
