-
Vendor:Servoprax GmbHDCT oxygen glasses soft for adults | 1 piece
Regular price $0.97 USDSale price $0.97 USD Regular priceUnit price per$0.97 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Coffee machine cleaner, 1000g bottle | Bottle (1 ml)
Regular price $15.23 USDSale price $15.23 USD Regular priceUnit price $15,230.00 per l$15.23 USD -
Vendor:BuzilBuzil Profiglass G 522 ready-to-use glass and surface cleaners
Regular price From $5.54 USDSale price From $5.54 USD Regular priceUnit price $9.23 per l$5.54 USD -
Up to 25% offVendor:ViledaVileda Professional Multipurpose - The Fine All -Pweck glove in green
Regular price From $1.91 USDSale price From $1.91 USD Regular priceUnit price per$2.50 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Kitchens in - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price $7.22 USDSale price $7.22 USD Regular priceUnit price $7.22 per l$7.22 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Sterican® Mix, blunt single cannula, different sizes
Regular price From $11.15 USDSale price From $11.15 USD Regular priceUnit price per$11.15 USD -
Sold outVendor:MeditradeMeditrade cannula fixing plaster i.v., 8 x 6 cm - 50 pieces | Pack (50 pieces)
Regular price $7.15 USDSale price $7.15 USD Regular priceUnit price per$7.15 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Leather soap - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price $9.62 USDSale price $9.62 USD Regular priceUnit price $19.24 per l$9.62 USD -
Vendor:AmpriAmpri puracomfort white nitrile gloves, white | Box (100 pieces)
Regular price From $6.37 USDSale price From $6.37 USD Regular priceUnit price per$6.37 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Milor cleaning milk, acid-free for waterproof materials | Bottle (500 ml)
Regular price $6.37 USDSale price $6.37 USD Regular priceUnit price $12.74 per l$6.37 USD -
Vendor:AmpriAmpri Blue Eco-Plus Nitrile gloves powder-free, blue
Regular price From $8.06 USDSale price From $8.06 USD Regular priceUnit price per$8.06 USD -
Vendor:HartmannHartmann Peha -Soft® Nitrile sterile, examination gloves - 50 pairs
Regular price From $34.11 USDSale price From $34.11 USD Regular priceUnit price per$34.11 USD -
Up to 14% offVendor:RöschTin Matic All in One dishes - 100 pieces | Pack (100 pieces)
Regular price $9.37 USDSale price $9.37 USD Regular priceUnit price per$10.89 USD -
Vendor:HartmannPeha-Soft® Syntex Powderfree, vinyl glove in different sizes
Regular price From $5.77 USDSale price From $5.77 USD Regular priceUnit price per$5.77 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Randfix Spray 0.7L quickly and reliably removes dirt and grease edges | Bottle (700 ml)
Regular price $14.87 USDSale price $14.87 USD Regular priceUnit price $21.24 per l$14.87 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.