-
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Becharin glasses flush tabs, 750g | Pack (750 g)
Regular price $25.88 USDSale price $25.88 USD Regular priceUnit price $34.51 per kg$25.88 USD -
Up to 12% offVendor:AmpriAmpri Med-Comfort Dental PS once toothbrush with toothpaste, different colors | Box (100 pieces)
Regular price From $11.13 USDSale price From $11.13 USD Regular priceUnit price per$11.25 USD -
Vendor:HartmannHartmann Dismozon® plus surface disinfection cleaner granulate-50 x 16 g | Pack (50 pieces)
Regular price $106.49 USDSale price $106.49 USD Regular priceUnit price $133.11 per kg$106.49 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Gastrofee oil and fat solder, ready for use
Low stockRegular price From $8.72 USDSale price From $8.72 USD Regular priceUnit price $17.44 per l$8.72 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun sterican® cannula intramuscular - 100 pieces
Regular price From $7.05 USDSale price From $7.05 USD Regular priceUnit price per$7.05 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher BO 330 basic cleaner for porcelain stoneware tiles
Regular price From $14.30 USDSale price From $14.30 USD Regular priceUnit price $14.30 per l$14.30 USD -
Vendor:ARNOWAMANEO nitrile gloves, hygienic and durable
Regular price From $5.54 USDSale price From $5.54 USD Regular priceUnit price per$5.54 USD -
Vendor:AlphacheckAlphacheck Professional Disposal Box for PEN needles | Pack (1 piece)
Regular price $1.40 USDSale price $1.40 USD Regular priceUnit price per$1.40 USD -
Vendor:AmpriAmpri epiderm Protect Nitrile gloves by Med-Comfort powder-free, metal blue | Box (100 pieces)
Regular price From $8.33 USDSale price From $8.33 USD Regular priceUnit price per$8.33 USD -
Up to 21% offVendor:B. BraunB. Braun original Perfusor® injection-different sizes
Regular price From $1.49 USDSale price From $1.49 USD Regular priceUnit price per$1.80 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Vasco® Nitril Blue Investigation glove with roller edge
Regular price From $10.91 USDSale price From $10.91 USD Regular priceUnit price per$10.91 USD -
Up to 24% offVendor:AmpriAmpri Basic-Plus Nitrile gloves powder-free, different colors | Box (200 pieces)
Regular price From $7.86 USDSale price From $7.86 USD Regular priceUnit price per$10.21 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Protall metal purely metal cleaner - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price $9.05 USDSale price $9.05 USD Regular priceUnit price $18.10 per l$9.05 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Devices of fast detacheer
Regular price From $17.53 USDSale price From $17.53 USD Regular priceUnit price $8.77 per l$17.53 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell ForolFee universal cleaner, ready-to-use for surfaces
Regular price From $7.76 USDSale price From $7.76 USD Regular priceUnit price $15.52 per l$7.76 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.