-
Vendor:B. BraunB. Braun Omnifix® -F enemy dosing injection - 1 ml | Pack (100 pieces)
Regular price $19.10 USDSale price $19.10 USD Regular priceUnit price per$19.10 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Omnican® 20 single insulin syringe for U-40 insulin with integrated cannula, 0.5 ml | Pack (100 pieces)
Regular price $46.67 USDSale price $46.67 USD Regular priceUnit price per$46.67 USD -
Vendor:ViledaVileda Professional multipurpose - the fine all -purpose glove in red
Regular price From $2.52 USDSale price From $2.52 USD Regular priceUnit price per$2.52 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Levante Berry ECO
Regular price From $7.14 USDSale price From $7.14 USD Regular priceUnit price $7.14 per l$7.14 USD -
Vendor:AmpriAmpri Style Grape Nitrile gloves Powder-free by Med-Comfort, Bordeaux
Regular price From $7.21 USDSale price From $7.21 USD Regular priceUnit price per$7.21 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Metal Spot Remover 0.8KG Effectively removes rust stains & metal residues | Bottle (800 g)
Regular price $27.03 USDSale price $27.03 USD Regular priceUnit price $33.79 per kg$27.03 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Green pelvic stones - 35 pieces | Pack (35 pieces)
Regular price $20.30 USDSale price $20.30 USD Regular priceUnit price per$20.30 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Alca-Plus® granules to correct unstable pH values
Regular price From $44.17 USDSale price From $44.17 USD Regular priceUnit price $8.92 per kg$44.17 USD -
Up to 36% offVendor:MeditradeMeditrade Reference ™ latex examination gloves
Regular price From $4.65 USDSale price From $4.65 USD Regular priceUnit price per$7.25 USD -
Vendor:Dr. Becher @homeDR.BECHER @home Toilet cleaner gel | Bottle (750 ml)
Regular price $6.76 USDSale price $6.76 USD Regular priceUnit price $9.01 per l$6.76 USD -
Vendor:Dr. Becher @homeDR.BECHER @home Lime remover | Bottle (500 ml)
Regular price $6.61 USDSale price $6.61 USD Regular priceUnit price $13.22 per l$6.61 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun sterican® cannula intramuscular, short cut
Regular price From $6.92 USDSale price From $6.92 USD Regular priceUnit price per$6.92 USD -
Vendor:AmpriAmpri Nature Gloves Black Nitrile gloves biodegradable, black | Box (100 pieces)
Regular price From $10.30 USDSale price From $10.30 USD Regular priceUnit price per$10.30 USD -
Up to 11% offVendor:Dr. BecherDr. Becher Galakor S clear/supplementary - 10 liters of canister | Canister (10 l)
Regular price $38.38 USDSale price $38.38 USD Regular priceUnit price $3.84 per l$43.13 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Tiles cleaner
Regular price From $12.82 USDSale price From $12.82 USD Regular priceUnit price $6.41 per l$12.82 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.