-
Up to 21% offVendor:AmpriAmpri Dental Krepp support tray filter paper 18 x 28 cm with box, different colors
Regular price From $7.26 USDSale price From $7.26 USD Regular priceUnit price per$9.08 USD -
Vendor:TorkTork 204040 garbage bag 5 l black B3 32.5 x 40 cm | Cardboard (20 roles)
Low stockRegular price $125.16 USDSale price $125.16 USD Regular priceUnit price per$125.16 USD -
Up to 60% offVendor:B. BraunB. Braun ProSet Omnifix® Set Collection pack - 1 bag = 20 disposable injections | 1 piece
Regular price $5.07 USDSale price $5.07 USD Regular priceUnit price per$12.76 USD -
Vendor:DiverseyCif Professional Concentrated Floor Cleaner | Canister (2 l)
Low stockRegular price $28.77 USDSale price $28.77 USD Regular priceUnit price $14.39 per l$28.77 USD -
Vendor:DiverseyCif Professional Concentrated Multi-Purpose Disinfectant Cleaner | Canister (2 l)
Low stockRegular price $37.01 USDSale price $37.01 USD Regular priceUnit price $18.51 per l$37.01 USD -
Vendor:Dr. BecherDR.BECHER @home Robot Mop Cleaner | Bottle (500 ml)
Regular price $7.29 USDSale price $7.29 USD Regular priceUnit price $14.58 per l$7.29 USD -
Vendor:HartmannHartmann MediSet Suture Set No. 12, Sterile | Package (1 piece)
Regular price $8.35 USDSale price $8.35 USD Regular priceUnit price per$8.35 USD -
Vendor:HartmannHartmann Labels for Marking ET Opening Date
Regular price From $1.33 USDSale price From $1.33 USD Regular priceUnit price per$1.33 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Pool Tester pH/O2 | Pack (6 pieces)
Low stockRegular price $39.04 USDSale price $39.04 USD Regular priceUnit price per$39.04 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL measuring cup 1 L | Pack (1L)
Regular price $11.44 USDSale price $11.44 USD Regular priceUnit price $11.44 per l$11.44 USD -
Vendor:MeditradeDisposable toothbrush with toothpaste, blue | Pack (100 pieces)
Regular price $15.78 USDSale price $15.78 USD Regular priceUnit price per$15.78 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Quickflock Liquid Highly Effective Rapid Flocculant for Sand Filters | Package (20 kg)
Low stockRegular price $71.75 USDSale price $71.75 USD Regular priceUnit price $3.59 per kg$71.75 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Mini Pool & Spa Algae Preventer 1 L Algaecide to Prevent Algae Growth | Bottle (1 l)
Regular price $25.65 USDSale price $25.65 USD Regular priceUnit price $25.65 per l$25.65 USD -
Sold outVendor:MaiMedMaiMed-Uni all-purpose cleaner, screw cap
Regular price From $4.10 USDSale price From $4.10 USD Regular priceUnit price per$4.10 USD -
Vendor:MaiMedMaiMed-Flex Plus PF-sterile powder-free latex surgical gloves, 50 pairs/box
Regular price From $43.18 USDSale price From $43.18 USD Regular priceUnit price per$43.18 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.