-
Sold outVendor:MeditradeNEOPRETEX® OP, OP glove made of polychloropr are, sterile, powder-free, size. 7 | Pack (50 pieces)
Regular price $86.20 USDSale price $86.20 USD Regular priceUnit price per$86.20 USD -
Up to 16% offVendor:B. BraunB.BRAUN PROSET INTRAFIX® Primeline Omnifix syringe set 20 ml LL | 1 piece
Regular price $9.95 USDSale price $9.95 USD Regular priceUnit price per$11.88 USD -
Vendor:B. BraunB. brown proset intrafix primeline infusion set, 180 cm | Pack (1 piece)
Regular price $5.37 USDSale price $5.37 USD Regular priceUnit price per$5.37 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Omnican®-F three-part enemy dosing syringe with integrated cannula, 1 ml | Pack (100 pieces)
Regular price $59.20 USDSale price $59.20 USD Regular priceUnit price per$59.20 USD -
Vendor:W. Söhngen GmbHFine tweezers OP 11 cm curved | Pack (1 piece)
Regular price $8.86 USDSale price $8.86 USD Regular priceUnit price per$8.86 USD -
Up to 24% offVendor:W. Söhngen GmbHDisposable cannulas
Regular price From $0.37 USDSale price From $0.37 USD Regular priceUnit price per$0.49 USD -
Vendor:DiverseyCif Professional Concentrated Glass Cleaner | Canister (2 l)
Regular price $45.10 USDSale price $45.10 USD Regular priceUnit price $22.55 per l$45.10 USD -
Vendor:W. Söhngen GmbHAPOLLO-THERMO exercise mat | Pack (1 piece)
Low stockRegular price $123.73 USDSale price $123.73 USD Regular priceUnit price per$123.73 USD -
Vendor:HartmannHartmann Peha-taft® Latex Disposable Surgical Gloves
Regular price $76.52 USDSale price $76.52 USD Regular priceUnit price per$76.52 USD -
Vendor:HartmannHartmann MediSet Suture 14, Sterile | Package (1 piece)
Low stockRegular price $9.14 USDSale price $9.14 USD Regular priceUnit price per$9.14 USD -
Vendor:Nitras SafetyNITRAS TOUGH GRIP N 300, nitrile disposable gloves, blue
Regular price From $16.57 USDSale price From $16.57 USD Regular priceUnit price per$16.57 USD -
Vendor:Nitras SafetyNITRAS nitrile gloves, blue
Regular price From $19.58 USDSale price From $19.58 USD Regular priceUnit price per$19.58 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Phosphate Test Strips | Can (10 strips)
Low stockRegular price $37.76 USDSale price $37.76 USD Regular priceUnit price per$37.76 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Adisan SL | Package (10 kg)
Regular price $78.74 USDSale price $78.74 USD Regular priceUnit price $7.87 per kg$78.74 USD -
Vendor:DiverseyTASKI SANI 4 IN 1 PLUS RTU | Spray Bottle (750 ml)
Regular price $18.46 USDSale price $18.46 USD Regular priceUnit price $24.61 per l$18.46 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.