-
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Protect & Clean 350 ml waterline during the season, completely without hydrochloric acid | Bottle (350 ml)
Regular price $26.00 USDSale price $26.00 USD Regular priceUnit price $74.29 per l$26.00 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL AFM® Next Generation activated filter glass
Regular price From $80.79 USDSale price From $80.79 USD Regular priceUnit price $4.11 per kg$80.79 USD -
Vendor:Numatic International GmbHNumatic NuSpeed POWER special cleaner for hard floors
Regular price From $8.90 USDSale price From $8.90 USD Regular priceUnit price $8.90 per l$8.90 USD -
Vendor:ARNOWAARNOMED POLYGLOVE BOX - disposable gloves made of PE in the box
Regular price $1.49 USDSale price $1.49 USD Regular priceUnit price per$1.49 USD -
Vendor:ARNOWAARNOMED POLYGLOVE BAG - disposable gloves made of PE in a transparent bag
Regular price $1.40 USDSale price $1.40 USD Regular priceUnit price per$1.40 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell SC SHADOW graffiti remover, effective shadow remover | Canister (5 l)
Low stockRegular price $187.82 USDSale price $187.82 USD Regular priceUnit price $37.56 per l$187.82 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell RAPIDO stain remover for carpets and upholstery, contains surfactants | Bottle (1L)
Regular price $27.64 USDSale price $27.64 USD Regular priceUnit price $27.64 per l$27.64 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell QUICK TRIC
Regular price From $24.61 USDSale price From $24.61 USD Regular priceUnit price $22.85 per l$24.61 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell PRIMA SOFT
Low stockRegular price From $67.67 USDSale price From $67.67 USD Regular priceUnit price $13.18 per kg$67.67 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell ONTOP SAMT matt coating for building cleaning, floors, highly frequented | Canister (10 l)
Regular price $251.85 USDSale price $251.85 USD Regular priceUnit price $25.19 per l$251.85 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell MILLY ALL-PURPOSE CLEANER
Regular price From $6.81 USDSale price From $6.81 USD Regular priceUnit price $4.39 per kg$6.81 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Chewing gum remover, ready to use, for textiles and floors | Can (500 ml)
Low stockRegular price $19.87 USDSale price $19.87 USD Regular priceUnit price $39.74 per l$19.87 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell GASTRO PUR ECO Oil and grease solvent for surfaces
Regular price From $14.44 USDSale price From $14.44 USD Regular priceUnit price $14.66 per l$14.44 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell EASY QUICK
Regular price From $12.31 USDSale price From $12.31 USD Regular priceUnit price $7.71 per kg$12.31 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell DR.SCHNELL'S BERRY
Regular price From $8.30 USDSale price From $8.30 USD Regular priceUnit price $5.22 per kg$8.30 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.