-
Vendor:SURETrigger spray bottle with Sure Washroom Cleaner + Sure Washroom Cleaner & Descaler Label | Bottle (750 ml)
Low stockRegular price $9.56 USDSale price $9.56 USD Regular priceUnit price $12.75 per l$9.56 USD -
Vendor:DiverseyFoam spray bottle neutral, 0.75 l, neutral bottle with foam spray head | Cardboard (6 packs)
Regular price $40.74 USDSale price $40.74 USD Regular priceUnit price per$40.74 USD -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell ONTOP high-performance coating for floors, durable | Canister (10 l)
Regular price $256.16 USDSale price $256.16 USD Regular priceUnit price $25.62 per l$256.16 USD -
Vendor:SwirlSwirl Tapping handle bag 35 l tear-resistant & tight | Role (15 bags)
Low stockRegular price $4.08 USDSale price $4.08 USD Regular priceUnit price per$4.08 USD -
Vendor:SwirlSwirl Fixing tape waste bag 20 L tearproof & tight | Role (15 bags)
Regular price $5.47 USDSale price $5.47 USD Regular priceUnit price per$5.47 USD -
Vendor:BuzilBuzil Buz® Laundry Soft L 830 fabric softener | Canister (10 l)
Regular price $76.58 USDSale price $76.58 USD Regular priceUnit price $7.66 per l$76.58 USD -
Vendor:BuzilBuzil Corridor® Power Stripper P 937 high-performance universal basic cleaner | Canister (5 l)
Regular price $58.64 USDSale price $58.64 USD Regular priceUnit price $11.73 per l$58.64 USD -
Vendor:BuzilBuzil Frost Clean G 579 freezer cleaner up to -30 ° C | Canister (10 l)
Regular price $115.59 USDSale price $115.59 USD Regular priceUnit price $11.56 per l$115.59 USD -
Vendor:AmpriAmpri PP Medicine Cup 30 ml graduated, different colors
Regular price From $97.67 USDSale price From $97.67 USD Regular priceUnit price per$97.67 USD -
Up to 2% offVendor:AmpriAmpri PP Dental Branching Box for children 90 x 60 x 45 cm, different colors | Bag (14 pieces)
Regular price From $19.66 USDSale price From $19.66 USD Regular priceUnit price per$19.66 USD -
Sold outVendor:AmpriAmpri Med-Comfort PE once a mattress sauce with elastic band 210 x 90 x 20 cm | Cardboard (10 bags)
Regular price $94.95 USDSale price $94.95 USD Regular priceUnit price per$94.95 USD -
Vendor:BD Becton Dickinson GmbHBD infusion devices for printing and severe strength infusions, 15 µm | 1 piece
Regular price $3.73 USDSale price $3.73 USD Regular priceUnit price per$3.73 USD -
Up to 36% offVendor:B. BraunB. Braun Spinocan®, 0.53 x 88 mm, cannula for spinal anesthesia - 25 pieces | Pack (25 pieces)
Low stockRegular price $55.02 USDSale price $55.02 USD Regular priceUnit price per$85.32 USD -
Vendor:AltruanDiscontinued Item: Biocaremedic Nitrile Gloves, Disposable Gloves, Blue - 100 Count - Size M | Package (100 gloves)
Regular price $5.39 USDSale price $5.39 USD Regular priceUnit price per$5.39 USD -
Vendor:W. Söhngen GmbHKidney bowl - single use 24 cm Medi Bowl | Pack (1 piece)
Regular price $3.00 USDSale price $3.00 USD Regular priceUnit price per$3.00 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.