-
Vendor:Dr. BecherKitchen Appliances Pure 400 ml | Bottle (400ml)
Regular price $10.98 USDSale price $10.98 USD Regular priceUnit price $27.45 per l$10.98 USD -
Vendor:Care and Hygiene TZMOAmbulex nitrile gloves violet unpowdered
Regular price From $8.58 USDSale price From $8.58 USD Regular priceUnit price per$8.58 USD -
Vendor:SarayaSaraya toilet gel cleaning agent Ecolabel | Bottle (750ml)
Regular price $8.90 USDSale price $8.90 USD Regular priceUnit price $11.87 per l$8.90 USD -
Vendor:SarayaSaraya kitchen cleaner / degreaser Ecolabel | Spray bottle (750 ml)
Regular price $9.12 USDSale price $9.12 USD Regular priceUnit price $12.16 per l$9.12 USD -
Vendor:MeditradeBeeSana® Tourniquet | Pack (50 pieces)
Regular price $11.87 USDSale price $11.87 USD Regular priceUnit price per$11.87 USD -
Vendor:HartmannPeha-soft® nitrile blue XS P150 | Pack (150 pieces)
Regular price $11.71 USDSale price $11.71 USD Regular priceUnit price per$11.71 USD -
Vendor:W. Söhngen GmbHBreaking bag 23 x 12 x 8 cm | Pack (1 piece)
Regular price $3.38 USDSale price $3.38 USD Regular priceUnit price per$3.38 USD -
Vendor:HartmannPeha-soft Nitrile Blue M | Pack (150 pieces)
Regular price $11.25 USDSale price $11.25 USD Regular priceUnit price per$11.25 USD -
Vendor:HartmannPeha-soft Nitrile Blue S | Pack (150 pieces)
Regular price $11.00 USDSale price $11.00 USD Regular priceUnit price per$11.00 USD -
Up to 3% offVendor:Dr. BecherDR.BECHER @home Algae and Green Deposits Remover 1 L | Bottle (1 L)
Regular price $12.03 USDSale price $12.03 USD Regular priceUnit price $12.03 per l$12.39 USD -
Vendor:DiverseyTASKI Jontec 300 conc AceCare | Dosing bottle (750 ml)
Regular price $31.05 USDSale price $31.05 USD Regular priceUnit price $41.40 per l$31.05 USD -
Vendor:HartmannPaul Hartmann Wound Care Kit, First Aid Bandage Kit | Package (1 piece)
Regular price $14.77 USDSale price $14.77 USD Regular priceUnit price per$14.77 USD -
Vendor:HartmannHartmann Wall Mount for 1-Liter Disinfectant Dispenser | Piece (1 piece)
Regular price $13.01 USDSale price $13.01 USD Regular priceUnit price per$13.01 USD -
Vendor:HartmannLocking plate Euro 1plus
Regular price From $49.29 USDSale price From $49.29 USD Regular priceUnit price per$49.29 USD -
Vendor:HartmannPaul Hartmann Basic Urinary Catheter Set, Sterile | Package (1 piece)
Regular price $10.11 USDSale price $10.11 USD Regular priceUnit price per$10.11 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.