-
Vendor:HartmannHartmann Mediset® clip remover packaged individually, sterile | 1 piece
Regular price $4.59 USDSale price $4.59 USD Regular priceUnit price per$4.59 USD -
Vendor:Holthaus MedicalHOLTHAUS Alumed® association packages, different sizes
Regular price From $0.79 USDSale price From $0.79 USD Regular priceUnit price per$0.79 USD -
Vendor:MeditradeMeditrade ABE® Mullbinde - 20 pieces
Regular price From $5.19 USDSale price From $5.19 USD Regular priceUnit price $1.30 per m$5.19 USD -
Vendor:HansaplastHansaplast Pflaster Kids 100 pieces - 1.9cm x 7.2cm | Pack (100 pieces)
Regular price $10.13 USDSale price $10.13 USD Regular priceUnit price per$10.13 USD -
Vendor:HartmannHartmann Omnifix® Elastic fixing fleece, different sizes
Regular price From $3.79 USDSale price From $3.79 USD Regular priceUnit price $1.90 per m$3.79 USD -
Vendor:HansaplastHansaplast fixing plaster Classic
Regular price From $3.57 USDSale price From $3.57 USD Regular priceUnit price $0.91 per m$3.57 USD -
Vendor:HansaplastHansaplast fixing plaster sensitive
Regular price From $3.90 USDSale price From $3.90 USD Regular priceUnit price $0.78 per m$3.90 USD -
Vendor:ServopraxAssociation scissors according to Lister, sterile - 12 cm | Pack (1 piece)
Regular price $4.09 USDSale price $4.09 USD Regular priceUnit price per$4.09 USD -
Vendor:HansaplastHansaplast wound spray for wound cleaning - 50 ml | Pack (50 ml)
Regular price $6.31 USDSale price $6.31 USD Regular priceUnit price $126.20 per l$6.31 USD -
Vendor:Holthaus MedicalHOLTHAUS Cottonelast® jersey horses
Regular price From $4.27 USDSale price From $4.27 USD Regular priceUnit price per$4.27 USD -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHolthaus YPSISAVE dressing towel
Regular price From $0.57 USDSale price From $0.57 USD Regular priceUnit price per$0.57 USD -
Vendor:HartmannHartmann Cosmopor® sterile wound pad - 25 pieces
Regular price From $10.36 USDSale price From $10.36 USD Regular priceUnit price per$10.36 USD -
Vendor:SeniSeni Care Nursing Balam for dry skin - 200 ml | Pack (200 ml)
Regular price $3.70 USDSale price $3.70 USD Regular priceUnit price $18.50 per l$3.70 USD -
Vendor:Dr. SchumacherDr. Schumacher descomed barrier cream - 100 ml | Tube (100 ml)
Regular price $4.21 USDSale price $4.21 USD Regular priceUnit price $42.10 per l$4.21 USD -
Vendor:HartmannHartmann Cosmopor® sterile wound association - 5 pieces
Regular price From $2.50 USDSale price From $2.50 USD Regular priceUnit price per$2.50 USD