-
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Chlorilong® POWER 5 Slow-dissolving 5-function chlorine tablets
Regular price From $27.65 USDSale price From $27.65 USD Regular priceUnit price $22.12 per kg$27.65 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Combi-Stopper closure cones, red | Pack (100 pieces)
Regular price $11.69 USDSale price $11.69 USD Regular priceUnit price per$11.69 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Surecan® Safety II Security Port cannula - 1 piece
Regular price From $20.86 USDSale price From $20.86 USD Regular priceUnit price per$20.86 USD -
Vendor:MediwareMediware ultrasound protective sleeves without lubricant - Ø 32 mm | Pack (144 pieces)
Regular price $20.74 USDSale price $20.74 USD Regular priceUnit price per$20.74 USD -
Vendor:ARNOWAARNOMED NITRIL BLACK XTRA STRONG Extra thick disposable gloves made of nitrile in black
Regular price From $8.54 USDSale price From $8.54 USD Regular priceUnit price per$8.54 USD -
Vendor:AbenaNitrile gloves, classic, powder-free, white
Regular price From $6.09 USDSale price From $6.09 USD Regular priceUnit price per$6.09 USD -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Chlorilong® CLASSIC slow-dissolving chlorine tablets for pools
Regular price From $24.10 USDSale price From $24.10 USD Regular priceUnit price $19.28 per kg$24.10 USD -
Vendor:BuzilBuzil Buz® Grillmaster Ready-to-MAU G 576 Ready-to-use high-alkaline grill and oven cleaner | Bottle (600 ml)
Regular price $7.61 USDSale price $7.61 USD Regular priceUnit price $12.68 per l$7.61 USD -
Vendor:AmpriAmpri Basic Touch latex gloves powder-free, white | Box (100 pieces)
Regular price From $9.09 USDSale price From $9.09 USD Regular priceUnit price per$9.09 USD -
Vendor:BuzilBuzil Bistro G435 intensive kitchen and fat cleaner
Regular price From $9.58 USDSale price From $9.58 USD Regular priceUnit price $9.58 per l$9.58 USD -
Vendor:DiverseySun Professional rinse aid, neutral rinewant | Bottle (1 l)
Regular price $7.38 USDSale price $7.38 USD Regular priceUnit price $7.38 per l$7.38 USD -
Vendor:DiverseyDiversey Taski Sani Calc W3B descaler | Canister (5 l)
Low stockRegular price $106.31 USDSale price $106.31 USD Regular priceUnit price $21.26 per l$106.31 USD -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Glass and interior cleaner - 750 ml | Bottle (750 ml)
Regular price $8.34 USDSale price $8.34 USD Regular priceUnit price $11.12 per l$8.34 USD -
Vendor:B. BraunB. Braun Omnifix® Luer Lock solo disposable syringe
Regular price From $2.55 USDSale price From $2.55 USD Regular priceUnit price per$2.55 USD -
Vendor:HartmannHartmann FolioDrape® Protect cover towels
Regular price From $34.68 USDSale price From $34.68 USD Regular priceUnit price per$34.68 USD
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.