-
Vendor:Kimberly-Clark GmbHScott® Control ™ foam hand cleaner for frequent use - cassette / transparent / 1 l - 6 cassettes | Cardboard (6 cartridges)
Regular price $77.26 USDSale price $77.26 USD Regular priceUnit price $12.88 per l$77.26 USD -
Vendor:AbenaAktiv Gel, 250 ml | Package (250 ml)
Regular price $7.12 USDSale price $7.12 USD Regular priceUnit price $28.48 per l$7.12 USD -
Vendor:DiverseySoft care mild, mild soap lotion for manual cleaning | Cartring (800 ml)
Regular price $19.78 USDSale price $19.78 USD Regular priceUnit price $24.73 per l$19.78 USD -
Vendor:DiverseyLapē Collection Oriental Lemon Tea Hand Wash, Hand soap with oriental fragrance Canister (5 l)
Regular price $67.17 USDSale price $67.17 USD Regular priceUnit price $13.43 per l$67.17 USD -
Vendor:SURESure hand water, hand soap
Regular price From $11.08 USDSale price From $11.08 USD Regular priceUnit price $22.16 per l$11.08 USD -
Vendor:DiverseyLux Professional Beauty SOAP, soap piece Guest article 15G | Pack (100 pieces)
Regular price $34.28 USDSale price $34.28 USD Regular priceUnit price per$34.28 USD -
Sold outVendor:Holthaus MedicalHolthaus Herwesan UV 30 skin protection ointment, waterproof pack (1 piece) | Pack (100 ml)
Regular price $14.64 USDSale price $14.64 USD Regular priceUnit price $14.64 per 100g$14.64 USD -
Sold outVendor:AmpriDiscontinued item: AMPri washbasin with shower attachment and pump, inflatable
Regular price $34.71 USDSale price $34.71 USD Regular priceUnit price per$34.71 USD -
Vendor:Haug Bürsten KGHaug nail brush double PBT Ø0.35 mm medium 108x42x32 mm | Pack (1 piece)
Low stockRegular price $9.28 USDSale price $9.28 USD Regular priceUnit price per$9.28 USD -
Sold outVendor:MaiMedMaiMed washing glove, non-sterile, made of fleece
Regular price From $3.81 USDSale price From $3.81 USD Regular priceUnit price per$3.81 USD -
Vendor:DuniDisposable wash gloves sensitive, 50 pieces - Skin-friendly and hygienic | Pack (50 pieces)
Regular price $7.36 USDSale price $7.36 USD Regular priceUnit price per$7.36 USD -
Vendor:AbenaDisposable washcloth, Airlaid, 20x30 cm, White | Pack (100 pieces)
Regular price $9.82 USDSale price $9.82 USD Regular priceUnit price per$9.82 USD -
Vendor:DiverseySoft Care Cream Hand Wash, mild wash lotion for manual cleaning | Bottle (250 ml)
Regular price $11.85 USDSale price $11.85 USD Regular priceUnit price $47.40 per l$11.85 USD -
Vendor:DiverseySoft Care Deluxe Hand SOAP, High -quality handwashers | Cartring (1300 ml)
Low stockRegular price $25.71 USDSale price $25.71 USD Regular priceUnit price $19.78 per l$25.71 USD -
Vendor:DiverseyLape Earth Collection Sakura Sea Breeze Hand & Body Lotion, Hand and body lotion with a floral-fresh Sakura Sea Breeze fragrance | Canister (5 l)
Low stockRegular price $89.37 USDSale price $89.37 USD Regular priceUnit price $17.87 per l$89.37 USD