-
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush hand washing brush, double-sided, soft bristle 10 cm | 1 piece
Regular price $2.12 USDSale price $2.12 USD Regular priceUnit price per$2.12 USD -
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush hand washing brush, double-sided, 11 cm, natural fiber, heat-resistant | 1 piece
Low stockRegular price $2.09 USDSale price $2.09 USD Regular priceUnit price per$2.09 USD -
Vendor:AbenaMoist care wipes, With lid, 20x27 cm, White | Pack (80 pieces)
Low stockRegular price $4.45 USDSale price $4.45 USD Regular priceUnit price per$4.45 USD -
Vendor:AbenaMoist care wipes, with adhesive closure, 18x20 cm, White | Pack (80 pieces)
Regular price $2.82 USDSale price $2.82 USD Regular priceUnit price per$2.82 USD -
Vendor:AltruanMilking Grease Soft 150 ml | Unit (150 ml)
Regular price $4.91 USDSale price $4.91 USD Regular priceUnit price $32.73 per l$4.91 USD -
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush Universal Comb 18 cm, Plastic | 1 piece
Regular price $1.01 USDSale price $1.01 USD Regular priceUnit price per$1.01 USD -
Vendor:Stern Waschmittel GmbHSTERN Velvet Hand Soap rosé | Canister (10 l)
Regular price $28.85 USDSale price $28.85 USD Regular priceUnit price $2.89 per l$28.85 USD -
Up to 14% offVendor:Schülke & Mayresemtan wash mitts fresh 8 ST SP | Pack (8 pieces)
Regular price $2.41 USDSale price $2.41 USD Regular priceUnit price per$2.80 USD -
Up to 29% offVendor:HartmannHartmann Visirub Hand Sanitizer Gel 10 ml | Box (20 pieces)
Regular price $213.90 USDSale price $213.90 USD Regular priceUnit price $1,069.50 per l$301.26 USD -
Vendor:MaiMedMaiMed washing glove, non-sterile, made of fleece
Regular price From $3.81 USDSale price From $3.81 USD Regular priceUnit price per$3.81 USD -
Vendor:SeniSeni Care Hygiene Wipes Air-Laid a30 | Pack (30 pieces)
Regular price $5.51 USDSale price $5.51 USD Regular priceUnit price per$5.51 USD -
Vendor:AbenaDisposable washcloth ABENA Premium, 30x30 cm, White | Pack (50 pieces)
Regular price $13.15 USDSale price $13.15 USD Regular priceUnit price per$13.15 USD -
Vendor:HartmannHartmann Baktolin® Foam Hand Cleanser, 1 Liter | Unit (1 L)
Regular price $12.45 USDSale price $12.45 USD Regular priceUnit price $12.45 per l$12.45 USD -
Vendor:DiverseySoft Care Lemon Fresh - inventory cloth, individually packaged cleaning towels for the hands | Package (200 towels)
Regular price $40.44 USDSale price $40.44 USD Regular priceUnit price per$40.44 USD -
Vendor:DiverseySoft Care Foam, mild foam soap for manual cleaning | Cartring (700 ml)
Regular price $18.87 USDSale price $18.87 USD Regular priceUnit price $26.96 per l$18.87 USD